25 lipca 2024

Myślisz nad zmianą kariery? Zostań audytorem ISO 9001!

Ciągłe doskonalenie jest niejako wpisane w nasze życie zawodowe. Obecnie też znacznie częściej dokonujemy zmian w dotychczasowej ścieżce kariery poprzez przekwalifikowanie się. Jeżeli zatem zastanawiasz się nad tym, czy nie zmienić swojej drogi zawodowej – jesteś w dobrym miejscu!

Nowoczesny system zarządzania a szkolenia ISO 9001

Jakie są wymagania systemu zarządzania jakością?

Nowoczesny system zarządzania a szkolenia ISO 9001

System zarządzania jakością ISO 9001 stanowi niejako podstawę do opracowania, a następnie wdrożenia i certyfikacji systemu zarządzania jakością. Zawarte tam normy pozwalają zachęcić przedsiębiorstwa do polepszenia sposobu funkcjonowania działalności. Z uwagi na to, że ISO 9001 stanowi normę uznawaną na całym świecie – jeżeli chciałbyś otworzyć sobie szansę na międzynarodową karierę – będzie to jak najbardziej trafioną ścieżką! Jako audytor systemów zarządzania będziesz mógł zapewnić sobie drogę do pracy także poza granicami Polski. Szkolenia ISO 9001 możesz zrealizować w formie online. Każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość aktywnego brania udziału w spotkaniach i zadawania pytań prowadzącemu. Takie szkolenia online są świetnym sposobem na zdobycie nowych umiejętności szczególnie w przypadku tych osób, które nie mają możliwości uczestnictwa w formie stacjonarnej.

Jakie są wymagania systemu zarządzania jakością?

Każde szkolenie audytor ISO 9001 rozpoczyna się od zapoznania uczestników z wymaganiami normy. Do jej głównych wymagań należą takie działania jak między innymi:

– prowadzenie nadzoru nad dokumentami,

– intensyfikacja zaangażowania kadry kierowniczej w budowanie systemów zarządzania jakością,

– cykliczne badanie satysfakcji klientów.

Co do zasady takie szkolenie obejmuje również taką tematykę jak przygotowanie planu dotyczącego przeprowadzenia takiego audytu, sporządzenie jego dokumentacji oraz raportu z wykonanych prac. Uczestnicy szkolenia mogą także liczyć na to, że nabędą umiejętności z zakresu interpretacji wymagań normy ISO 9001. Nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych to kolejny atut takiego szkolenia w formie online. Jeżeli zatem chcesz sprawdzić się jako audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością – wówczas szkolenia ISO 9001 online będą ku temu świetną opcją!

Powyższy wpis powinien zachęcić Cię do uczestnictwa w takim szkoleniu. Niezależnie od tego, jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe – skorzystanie z możliwości wzięcia udziału w takim spotkaniu online będzie dla Ciebie świetną opcją pozwalającą na rozwój kariery. Sprawdź zatem, kiedy rusza najbliższy kurs ISO 9001!